| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Asus |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | DisplayPort, HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync, G-Sync |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | VG279QM1A |
| EAN (GTIN) | 4711387067246 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Kod producenta | 90LM05X0-B01370 |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.31 mm |
| Cechy dodatkowe | Wbudowane głośniki |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.49 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 45.50 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.38 cm |
| Waga z podstawą | 5.10 kg |
| Szerokość produktu | 80.00 cm |
| Waga produktu | 8.49 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.000 kg |
O przedmiocie
Oferta: 9e3dec73-6917-4759-b7aa-54d16a489733
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)