| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Benq |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | wejście optyczne audio, D-Sub (VGA), DisplayPort, DVI-D, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
| Kolor | czarny |
| Model | GW2765HT |
| EAN (GTIN) | 4718755052651 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Kod producenta | 9H.LCELA.TBE |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Czas reakcji | 4.0 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000000 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Cechy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Szerokość produktu z podstawą | 64.10 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 48.70 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 22.40 cm |
| Waga z podstawą | 6.90 kg |
| Szerokość produktu | 64.10 cm |
| Wysokość produktu | 55.50 cm |
| Głębokość produktu | 24.40 cm |
| Waga produktu | 6.90 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.900 kg |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
O przedmiocie
Oferta: c41e6bc0-de2d-4cf7-8c57-6866ec581dbc
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(551)
Monitory Gdańsk
 
(121)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)