| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | USB 3.1 typ C, DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB |
| Technologie | HDR |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | G |
| Model | SW270C |
| EAN (GTIN) | 4718755078392 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Kod producenta | 9H.LHTLB.QBE |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Szerokość produktu z podstawą | 56.32 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 50.45 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.34 cm |
| Waga z podstawą | 11.00 kg |
| Szerokość produktu | 61.38 cm |
| Wysokość produktu | 36.89 cm |
| Głębokość produktu | 21.34 cm |
| Waga produktu | 9.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18.400 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 52 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 41 kWh |
O przedmiocie
Oferta: 092d06ee-de1c-4452-9c76-3c7982eb3c1d
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(551)
Monitory Gdańsk
 
(121)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)