| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | Dell 2208WFPT |
| EAN (GTIN) | 59029090 |
| Kod producenta | Monitor 22'' 2208WFPT |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Cechy dodatkowe | Neutralne |
| Załączone wyposażenie | kabel zasilający |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.20 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 36.10 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 13.90 cm |
| Waga z podstawą | 6.75 kg |
| Szerokość produktu | 56.00 cm |
| Wysokość produktu | 197.00 cm |
| Głębokość produktu | 56.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.000 kg |
| Kolor | srebrny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f8a78325-b13f-4cef-a9ad-878bae94a013
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(546)
Monitory Gdańsk
 
(121)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)