| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja wysokości |
| Złącza | USB 3.1 typ C, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI, USB 3.1 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | D |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | S2722QC |
| EAN (GTIN) | 5397184567616 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Kod producenta | DELL-S2722QC |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Czas reakcji | 4.0 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.16 mm |
| Certyfikaty | RoHS |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.16 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 51.01 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 17.47 cm |
| Waga z podstawą | 7.10 kg |
| Szerokość produktu | 25.70 cm |
| Wysokość produktu | 40.30 cm |
| Głębokość produktu | 5.54 cm |
| Waga produktu | 4.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.790 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 0 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 12 kWh |
O przedmiocie
Oferta: 05c323e2-b833-410f-b98c-83642285b927
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(35)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Sosnowiec
 
(24)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Legnica
 
(14)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Legionowo
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Nowy Targ
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Oława
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Kobyłka
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)