| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Model | Alienware AW3423DWF |
| Kod producenta | 210-BFRQ |
| Rodzaj podświetlania | OLED |
| Przekątna ekranu (cale) | 34.00 " |
| Przekątna ekranu | 50.31 cm |
| Rozdzielczość natywna | 3440 x 1440 px |
| Czas reakcji | 0.1 ms |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Typ matrycy | OLED |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 1000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, Kensington lock, zakrzywiony ekran |
| Technologie | FreeSync, HDCP, HDR |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 97.21 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 53.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 31.00 cm |
| Waga z podstawą | 6.30 kg |
| Szerokość produktu | 82.00 cm |
| Wysokość produktu | 56.59 cm |
| Głębokość produktu | 12.28 cm |
| Waga produktu | 16.95 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.900 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 0 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 22 kWh |
| Kolor | szary |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 860126c3-e831-408f-8b5c-81c9a2078cf4
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(552)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)