| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | P2210 |
| EAN (GTIN) | 5397063039364 |
| Kod producenta | P2210t |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Przekątna ekranu | 56.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 10000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 175 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI, USB 2.0 typ A, USB 2.0 typ B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Technologie | HDCP |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Cechy dodatkowe | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.18 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 41.12 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 18.41 cm |
| Waga z podstawą | 6.45 kg |
| Szerokość produktu | 51.18 cm |
| Wysokość produktu | 41.12 cm |
| Głębokość produktu | 18.41 cm |
| Waga produktu | 4.52 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.280 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | A |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | A |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | wielokolorowy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8d897a08-28dc-424e-ac2c-1c3c81220520
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(550)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)