O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | S2722DC |
| Kod producenta | 210-BBRR |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 61.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 4.0 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | HDMI, USB 3.1 typ C, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | ekran obrotowy (PIVOT), hub USB, Kensington lock, odłączana podstawa, wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.30 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Cechy dodatkowe | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 43.70 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 33.80 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 17.00 cm |
| Waga z podstawą | 2.15 kg |
| Szerokość produktu | 43.70 cm |
| Wysokość produktu | 33.80 cm |
| Głębokość produktu | 17.00 cm |
| Waga produktu | 2.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.700 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 94 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 12 kWh |
| Kolor | szary |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Oferta: ca43af9f-9b51-4ce0-9835-ca64adf4f96b
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)