| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Fujitsu |
| Model | B22W-7LED |
| EAN (GTIN) | 4057185833721 |
| Kod producenta | S26361-K1472-V141 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Przekątna ekranu | 55.90 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 170 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | DisplayPort, DVI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.40 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 36.70 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 19.90 cm |
| Waga z podstawą | 6.00 kg |
| Szerokość produktu | 51.40 cm |
| Wysokość produktu | 34.60 cm |
| Głębokość produktu | 6.50 cm |
| Waga produktu | 3.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.800 kg |
| Kolor | biały |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4b341261-b8ce-48b5-8da8-907594a04c4d
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(548)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)