| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Waga z podstawą | 6 kg |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Załączone wyposażenie | Zasilacz, podstawka |
| Przekątna ekranu | 81 cm |
| Przekątna ekranu (cale) | 31.5 " |
| Typ matrycy | VA |
| Głębokość produktu | 2 cm |
| Technologie | G-Sync |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Szerokość produktu | 72 cm |
| Kod producenta | 32GN500-BB.AEUUMKN |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Waga produktu | 6 kg |
| Model | 32GN500-B |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | odłączana podstawa |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Wysokość produktu z podstawą | 51 cm |
| Wysokość produktu | 43 cm |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Kolor | czarny |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Złącza | wejście optyczne audio, HDMI |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d8f25e38-9019-48dc-9469-b029e1b0d597
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)