| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu | 0 kg |
| Model | FO27Q3 |
| Typ matrycy | OLED |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Przekątna ekranu (cale) | 27 " |
| Rozmiar plamki | 0 mm |
| Waga z podstawą | 0 kg |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | odłączana podstawa, wbudowane głośniki |
| Kolor | czarny |
| Głębokość produktu z podstawą | 0 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 0 cm |
| Technologie | FreeSync, HDR |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 34 kWh |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| EAN (GTIN) | 4719331858186 |
| Regulacja | pivot |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Szerokość produktu | 0 cm |
| Rodzaj podświetlania | OLED |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 38 kWh |
| Przekątna ekranu | 0 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Szerokość produktu z podstawą | 0 cm |
| Marka | Gigabyte |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Kod producenta | FO27Q3-EU |
| Głębokość produktu | 0 cm |
| Zawiera baterie | nie |
| Wysokość produktu | 0 cm |
| Złącza | HDMI, DisplayPort, USB 2.0 typ A, USB 3.1 typ C, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7b4a7198-25c6-4a07-93f9-89af7a9b3306
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(570)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(22)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)