| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | Compaq LA1905wg |
| Kod producenta | LA1905wg |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 19.00 " |
| Przekątna ekranu | 48.30 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1440 x 900 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000 |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 44.45 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 42.95 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 24.38 cm |
| Szerokość produktu | 44.50 cm |
| Wysokość produktu | 24.48 cm |
| Głębokość produktu | 37.15 cm |
| Waga produktu | 6.20 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.700 kg |
| Kolor | czarny |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8b9873c8-9870-442d-ac64-4c508fbd58c0
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(542)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Braniewo
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)