| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1280 x 1024 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | D-Sub (VGA), DisplayPort, DVI-D |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowany mikrofon, wbudowane głośniki |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Model | EliteDisplay E190i |
| Przekątna ekranu (cale) | 18.90 " |
| Kod producenta | E4U30AA |
| Przekątna ekranu | 48.00 cm |
| Czas reakcji | 8.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Rozmiar plamki | 0.29 mm |
| Certyfikaty | Energy star |
| Cechy dodatkowe | 0 - 40 °C |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja użytkow. na płycie CD-ROM |
| Szerokość produktu z podstawą | 41.70 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 48.60 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 19.20 cm |
| Waga z podstawą | 4.90 kg |
| Szerokość produktu | 41.70 cm |
| Wysokość produktu | 34.70 cm |
| Głębokość produktu | 4.70 cm |
| Waga produktu | 6.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.935 kg |
O przedmiocie
Oferta: 2eebfea9-3853-4ac7-a086-0d5c8934e10b
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Kutno
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)