| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA), DisplayPort, DVI, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowany mikrofon, wbudowana kamera, wbudowane głośniki |
| Model | EliteDisplay E221c |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.50 " |
| Kod producenta | E221c |
| Przekątna ekranu | 54.60 cm |
| Czas reakcji | 7.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 50.90 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 46.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 23.70 cm |
| Szerokość produktu | 50.90 cm |
| Wysokość produktu | 30.90 cm |
| Głębokość produktu | 5.10 cm |
| Waga produktu | 5.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.100 kg |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 99524d87-04c7-480d-acb3-32ffa186b38a
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(569)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(35)
Monitory Chorzów
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Kielce
 
(26)
Monitory Legnica
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(22)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(12)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Jaworzno
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Dębica
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)