| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Model | EliteDisplay E273q |
| Kod producenta | 1FH52AA |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 68.58 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), HDMI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Certyfikaty | Energy star |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.20 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 52.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 4357.60 cm |
| Waga z podstawą | 7.40 kg |
| Szerokość produktu | 61.20 cm |
| Wysokość produktu | 36.40 cm |
| Głębokość produktu | 4.90 cm |
| Waga produktu | 4.60 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.600 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | C |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | C |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7eca12c5-4712-40bd-8cf6-a65897a9a0f1
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(551)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(25)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Oława
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)