| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Rozdzielczość natywna | 1280 x 1024 px |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Kolor | srebrny |
| Model | L1706 |
| Kod producenta | HSTND-2F02 |
| Przekątna ekranu (cale) | 17.00 " |
| Przekątna ekranu | 43.20 cm |
| Czas reakcji | 8.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 500 |
| Kąt widzenia w pionie | 130 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Rozmiar plamki | 0.29 mm |
| Cechy dodatkowe | Nie |
| Szerokość produktu z podstawą | 37.50 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 39.50 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.30 cm |
| Szerokość produktu | 37.50 cm |
| Wysokość produktu | 33.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Waga produktu | 4.60 kg |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 53d072d8-974f-4988-9e25-9c311b154d86
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(545)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)