| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP |
| Model | LA2405X / LA2405WG |
| EAN (GTIN) | 4002321548427 |
| Kod producenta | LA2405X / LA2405WG |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Przekątna ekranu | 24.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Czas reakcji | 6.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 1000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI, USB 2.0 typ A, USB 2.0 typ B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Cechy dodatkowe | Panorama |
| Szerokość produktu z podstawą | 55.68 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 48.75 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 27.84 cm |
| Waga z podstawą | 6.80 kg |
| Szerokość produktu | 55.68 cm |
| Wysokość produktu | 36.26 cm |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 83cf18a5-1b59-48b7-aa2e-e941edc07846
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(570)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(22)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)