| Stan | Nowy |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Złącza | HDMI, D-Sub (VGA) |
| Waga z podstawą | 5.22 kg |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Szerokość produktu z podstawą | 62.01 cm |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Głębokość produktu | 21.16 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Kod producenta | 7VH95AA |
| Certyfikaty | CE |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Waga produktu | 5.12 kg |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 8000000 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Model | P27h G4 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.000 kg |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Regulacja | regulacja wysokości |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Częstotliwość odświeżania | 86 Hz |
| Wysokość produktu z podstawą | 50.95 cm |
| Szerokość produktu | 62.01 cm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0.31 mm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Cechy dodatkowe | Nie, Prąd przemienny, VGA |
| Załączone wyposażenie | Pilot w zestawie |
| Marka | HP |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.16 cm |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2472ba6c-90ad-4e00-976b-c7550a162599
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(553)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Sosnowiec
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Oława
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)