| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Model | ProDisplay P221 |
| Kod producenta | ProDisplay P221 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.50 " |
| Przekątna ekranu | 54.60 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Rozmiar plamki | 0.25 mm |
| Certyfikaty | TCO |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.80 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 37.90 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 16.00 cm |
| Waga z podstawą | 4.00 kg |
| Szerokość produktu | 51.80 cm |
| Wysokość produktu | 31.52 cm |
| Głębokość produktu | 4.75 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1e782675-7a4f-4235-b0c5-9830d809a619
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(554)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Sosnowiec
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Oława
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)