| Stan | Bardzo dobry |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Waga produktu | 8.30 kg |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.60 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 18.50 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 52.95 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.300 kg |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Głębokość produktu | 5.98 cm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | ekran obrotowy (PIVOT), odłączana podstawa |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Zawiera baterie | nie |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Kod producenta | N001615 |
| EAN (GTIN) | 6921958686662 |
| Złącza | HDMI, DisplayPort, USB 2.0 typ B |
| Kolor | czarny |
| Marka | KTC |
| Przekątna ekranu | 68.58 cm |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Waga z podstawą | 6.10 kg |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Wysokość produktu | 36.40 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Model | H27P22S |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość produktu | 61.60 cm |
| Technologie | G-Sync, FreeSync, HDR |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f55b2b3a-b99c-4882-a296-b408beec5cd2
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(37)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)