| Stan | Ze śladami użytkowania |
| EAN (GTIN) | 0829160862866 |
| Kod producenta | L1706 |
| Model | L1706 |
| Przekątna ekranu (cale) | 17 " |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Typ matrycy | brak informacji |
| Rozdzielczość natywna | 1280 x 1024 px |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Przekątna ekranu | 43.20 cm |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 500 |
| Kąt widzenia w pionie | 130 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Cechy dodatkowe | 10 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 37.50 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 39.50 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.30 cm |
| Waga z podstawą | 4.60 kg |
| Szerokość produktu | 37.50 cm |
| Wysokość produktu | 33 cm |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.100 kg |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 29a36a33-7daf-4be7-b3aa-be285ffeb72e
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(544)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Kalisz
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)