| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Model | 1715S |
| Kod producenta | 111752 |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 17.00 " |
| Przekątna ekranu | 43.20 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 px |
| Czas reakcji | 8.0 ms |
| Typ matrycy | brak informacji |
| Kontrast statyczny (x:1) | 500 |
| Kąt widzenia w pionie | 130 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 150 ° |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Cechy dodatkowe | Mini-D-Sub |
| Szerokość produktu | 37.20 cm |
| Wysokość produktu | 38.70 cm |
| Głębokość produktu | 21.90 cm |
| Waga produktu | 3.80 kg |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
| Kolor | biały |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 93ac0a81-d81b-4455-9028-ab5ea9f281f8
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(46)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(14)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)