| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość produktu z podstawą | 35.97 cm |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Wysokość produktu z podstawą | 22.60 cm |
| Rozmiar plamki | 0.18 mm |
| Model | MB16ACE |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | Kensington lock |
| Kolor | czarny |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 39.62 cm |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | B |
| Kod producenta | MB16ACE |
| Wysokość produktu | 22.64 cm |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 800 |
| Technologie | FreeSync |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 16 kWh |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Waga z podstawą | 0.71 kg |
| Kontrast statyczny (x:1) | 800 |
| Głębokość produktu z podstawą | 0.80 cm |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Przekątna ekranu (cale) | 15.60 " |
| Głębokość produktu | 0.80 cm |
| Szerokość produktu | 35.97 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Marka | Asus |
| Waga produktu | 0.71 kg |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.650 kg |
| EAN (GTIN) | 4718017500357 |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 16 kWh |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Jasność | 250 cd/m² |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5e83aa9e-a0ae-4102-bb87-0e899a7d2b34
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(573)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(46)
Monitory Rzeszów
 
(42)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(28)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Legnica
 
(22)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Elbląg
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(12)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Brzeg
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Gubin
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Olkusz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)