| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | S22A450BW |
| Kod producenta | LS22A450BWU/EN |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Przekątna ekranu | 22.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 50000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Szerokość produktu z podstawą | 50.80 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 38.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.10 cm |
| Waga z podstawą | 4.60 kg |
| Szerokość produktu | 50.80 cm |
| Wysokość produktu | 38.00 cm |
| Głębokość produktu | 20.00 cm |
| Waga produktu | 4.60 kg |
| Kolor | czarny |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: be799533-87fd-432e-9f94-263ba2a95065
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(542)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Wołomin
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Tczew
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Braniewo
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)