| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Model | 24MP59G-P |
| EAN (GTIN) | 8801031807567 |
| Kod producenta | 24MP59G-P |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.80 " |
| Przekątna ekranu | 23.80 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 0 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | DisplayPort, HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | odłączana podstawa |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | B |
| Cechy dodatkowe | HDMI |
| Szerokość produktu z podstawą | 55.00 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 42.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.40 cm |
| Waga z podstawą | 3.20 kg |
| Szerokość produktu | 55.10 cm |
| Wysokość produktu | 41.90 cm |
| Głębokość produktu | 20.30 cm |
| Waga produktu | 3.20 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.500 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | B |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 17 kWh |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Oferta: ca5bdb64-41df-47f9-bef8-edcccc6f369b
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(584)
Monitory Gdańsk
 
(128)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)