| Stan | Bardzo dobry |
| Waga z podstawą | 38.3 kg |
| Przekątna ekranu (cale) | 25 " |
| Szerokość produktu z podstawą | 60.9 cm |
| Szerokość produktu | 60.9 cm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Przekątna ekranu | 63.5 cm |
| Kod producenta | 25UM57-P |
| Certyfikaty | CE, Energy star |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Waga produktu | 4 kg |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 kg |
| Głębokość produktu | 28.7 cm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Wysokość produktu z podstawą | 38.3 cm |
| Cechy dodatkowe | Black Stabilizer, tryb czytania, tryb gry |
| Załączone wyposażenie | podręcznik użytkownika |
| Głębokość produktu z podstawą | 18.8 cm |
| Model | 25UM57-P |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1ecf7bf6-658e-4df1-9cd6-e3c0fdad7832
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(574)
Monitory Gdańsk
 
(126)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Myślenice
 
(14)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Stargard
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Dębica
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)