| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Model | 27GR95QE-B |
| EAN (GTIN) | 8806098788835 |
| Kod producenta | 27GR95QE-B |
| Rodzaj podświetlania | OLED |
| Przekątna ekranu (cale) | 26.50 " |
| Przekątna ekranu | 67.30 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 0.0 ms |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Typ matrycy | OLED |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 15000 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowany mikrofon |
| Technologie | FreeSync, G-Sync |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Załączone wyposażenie | pilot zdalnego sterowania |
| Szerokość produktu z podstawą | 60.44 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 57.44 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 25.80 cm |
| Waga z podstawą | 7.35 kg |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11.000 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | F |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 24 kWh |
| Kolor | czarny |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: 440651a9-6c4f-4f05-ae3d-c41ee7f1affa
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(562)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(37)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)