| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Model | UltraGear 27GS85Q-B |
| EAN (GTIN) | 8806096087817 |
| Kod producenta | 27GS85Q-B.AEU |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 69.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, USB 3.1 typ A, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Technologie | FreeSync, G-Sync, HDR |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.40 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 57.80 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 25.40 cm |
| Waga z podstawą | 6.20 kg |
| Szerokość produktu | 61.30 cm |
| Wysokość produktu | 46.70 cm |
| Głębokość produktu | 25.40 cm |
| Waga produktu | 6.20 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.600 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 60 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | F |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 26 kWh |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 573c32f7-2906-4715-a224-6f666479f504
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(538)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(35)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Sosnowiec
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Wołomin
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(10)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Tczew
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Braniewo
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)