| Stan | Uszkodzony |
| Marka | LG |
| Model | 27MP65HQ-P |
| EAN (GTIN) | 8806084531902 |
| Kod producenta | 27MP65HQ-P |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Cechy dodatkowe | Nie |
| Załączone wyposażenie | - |
| Szerokość produktu z podstawą | 62.30 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 47.60 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.30 cm |
| Waga z podstawą | 4.70 kg |
| Szerokość produktu | 62.30 cm |
| Głębokość produktu | 4.90 cm |
| Waga produktu | 4.60 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 16.080 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 95fc91b3-d64e-4c9c-b50b-5399a7aca521
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(589)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(49)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Kutno
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)