| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | pivot, regulacja wysokości |
| Złącza | USB 3.1 typ C, DisplayPort, HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync, HDR, G-Sync |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | F |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | 27UP850K-W |
| EAN (GTIN) | 8806096296233 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Kod producenta | 27UP850K-W.AEU |
| Przekątna ekranu | 68.00 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1200 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.16 mm |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.35 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 56.93 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 23.93 cm |
| Waga z podstawą | 5.90 kg |
| Szerokość produktu | 61.35 cm |
| Wysokość produktu | 36.35 cm |
| Głębokość produktu | 4.54 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.900 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 46 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 26 kWh |
| Kod EPREL | 2120067 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e8485c94-7e8c-431d-a00d-01c5129feff2
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(562)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(37)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)