| Stan | Nowy |
| Marka | inna |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Złącza | USB 3.1 typ C, USB 3.1 typ A |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Kolor | szary |
| Model | Duex Plus |
| Przekątna ekranu (cale) | 13.30 " |
| Kod producenta | 101-1006P01 |
| Przekątna ekranu | 33.80 cm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Cechy dodatkowe | czułość: 106 dB |
| Załączone wyposażenie | Mocowanie |
| Szerokość produktu | 6.50 cm |
| Wysokość produktu | 15.00 cm |
| Waga produktu | 0.60 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.030 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 921a3a3b-0c3e-4089-bbb8-67f05a0a44d9
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(29)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Tczew
 
(12)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)