| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | MSI |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | zakrzywiony ekran |
| Technologie | FreeSync |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | F |
| Kolor | czarny |
| Model | Optix G24C |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.60 " |
| Przekątna ekranu | 59.90 cm |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 100000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Załączone wyposażenie | podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu z podstawą | 53.70 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 42.90 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 22.50 cm |
| Waga z podstawą | 3.40 kg |
| Szerokość produktu | 54.30 cm |
| Wysokość produktu | 29.30 cm |
| Głębokość produktu | 22.54 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 22 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 18214f42-35bb-4324-adf7-dff3729b1d08
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(582)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)