| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | NEC |
| Model | EA234WMi |
| Kod producenta | 60003588 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.00 " |
| Przekątna ekranu | 58.40 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 6.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 25000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI, HDMI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Certyfikaty | Energy star |
| Cechy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Szerokość produktu z podstawą | 54.38 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 38.04 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.80 cm |
| Waga z podstawą | 6.40 kg |
| Szerokość produktu | 54.00 cm |
| Wysokość produktu | 38.00 cm |
| Głębokość produktu | 21.80 cm |
| Waga produktu | 6.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.560 kg |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 8ffac609-3729-4602-a903-332501383b58
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(551)
Monitory Gdańsk
 
(121)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)