| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | NEC |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI, DisplayPort |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | E223W |
| Przekątna ekranu (cale) | 22 " |
| Przekątna ekranu | 56 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3ffa07f-6267-4466-9224-89d54154a86e
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Kutno
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Dębica
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)