| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | NEC |
| Model | MultiSync EA243WM |
| Kod producenta | EA243WM-BK |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Przekątna ekranu | 61.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 25000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 170 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Regulacja | pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI-D, HDMI, USB 2.0 typ A, USB 2.0 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa, wbudowane głośniki |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Szerokość produktu z podstawą | 55.60 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 40.90 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 23.00 cm |
| Waga z podstawą | 7.00 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d85e7ac5-7159-4107-86f4-4fe9900fb9b0
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(569)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(29)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Jelenia Góra
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)