| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | NEC |
| Model | MultiSync P221W |
| EAN (GTIN) | 5028695106550 |
| Kod producenta | P221W |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Przekątna ekranu | 51.48 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 6.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Technologie | HDCP |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Cechy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Załączone wyposażenie | kabel DVI w zestawie |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.00 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 41.00 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 25.00 cm |
| Szerokość produktu | 56.00 cm |
| Wysokość produktu | 33.00 cm |
| Głębokość produktu | 9.40 cm |
| Waga produktu | 5.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.000 kg |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d5cb10a7-3692-4a1e-aaf9-319120683557
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Kutno
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)