| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | LG |
| Model | LG OLED GS95QE |
| EAN (GTIN) | 8806084749598 |
| Kod producenta | 27GS95QE-B.AEU |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 67.30 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 0.0 ms |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Typ matrycy | OLED |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Technologie | G-Sync, HDR |
| Rozmiar plamki | 0.00 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Szerokość produktu z podstawą | 60.44 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 57.44 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 25.80 cm |
| Waga z podstawą | 7.35 kg |
| Szerokość produktu | 60.44 cm |
| Wysokość produktu | 57.44 cm |
| Głębokość produktu | 25.80 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11.000 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | F |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 25 kWh |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1815c4d3-6581-4ee2-94fb-03daf5d15926
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(584)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)