| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj podświetlania | OLED |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Typ matrycy | OLED |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | ekran obrotowy (PIVOT), wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync, HDR |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | G |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | Odyssey G8 |
| EAN (GTIN) | 8806095503189 |
| Przekątna ekranu (cale) | 32.00 " |
| Kod producenta | LS32DG802SUXDU |
| Przekątna ekranu | 81.30 cm |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Certyfikaty | Windows 11 |
| Szerokość produktu z podstawą | 71.97 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 58.46 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 56.35 cm |
| Waga z podstawą | 8.40 kg |
| Szerokość produktu | 71.97 cm |
| Wysokość produktu | 41.47 cm |
| Głębokość produktu | 4.92 cm |
| Waga produktu | 8.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12.000 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 65 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 47 kWh |
O przedmiocie
Oferta: d51f8987-27a5-47ea-b611-2e4eced8c459
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(560)
Monitory Gdańsk
 
(128)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)