| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Marka | Philips |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Cechy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Kolor | czarny |
| Typ matrycy | TN |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.30 cm |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Szerokość produktu | 56.70 cm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Wysokość produktu z podstawą | 38.80 cm |
| Model | 226V4LAB/00 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 10000000 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.50 " |
| Wysokość produktu | 39.60 cm |
| Waga z podstawą | 3.34 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.550 kg |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.40 cm |
| Głębokość produktu | 4.80 cm |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kod producenta | 226V4LAB/00 |
| Przekątna ekranu | 54.60 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Rozmiar plamki | 0.25 mm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Standard VESA | 100 x 100 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f20e71ce-bcbf-452a-9497-81b63ebf6533
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(571)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(35)
Monitory Chorzów
 
(30)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Kielce
 
(26)
Monitory Legnica
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(22)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(12)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Jaworzno
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Dębica
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)