| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Model | 345E2AE/00 |
| EAN (GTIN) | 8712581767587 |
| Kod producenta | 345E2AE/00 |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 34.00 " |
| Przekątna ekranu | 86.40 cm |
| Rozdzielczość natywna | 3440 x 1440 px |
| Czas reakcji | 4.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 10000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | regulacja wysokości |
| Złącza | HDMI, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowana kamera, wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.23 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego |
| Załączone wyposażenie | podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu z podstawą | 81.70 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 33.80 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 17.00 cm |
| Waga z podstawą | 7.61 kg |
| Szerokość produktu | 81.70 cm |
| Wysokość produktu | 36.50 cm |
| Głębokość produktu | 4.90 cm |
| Waga produktu | 5.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.200 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | D |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 39 kWh |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 259e2b55-7106-43f9-a8fe-d221a0717e25
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(561)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)