| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Philips |
| Model | E-line 278E1A/00 |
| Przekątna ekranu (cale) | 27 " |
| Przekątna ekranu | 68.6 cm |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Złącza | DisplayPort, HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Rozmiar plamki | 0.155 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5a86eed6-2199-40a9-90cc-41b6875586df
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(573)
Monitory Gdańsk
 
(126)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(35)
Monitory Chorzów
 
(30)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Kielce
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Legnica
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(22)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(12)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Jaworzno
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Dębica
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Gubin
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)