| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1366 x 768 px |
| Typ matrycy | TN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Kolor | czarny |
| Model | S19C150FS |
| EAN (GTIN) | 8806085601895 |
| Przekątna ekranu (cale) | 18.50 " |
| Kod producenta | LS19C150FS/EN |
| Przekątna ekranu | 47.00 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 700 |
| Kąt widzenia w pionie | 65 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 90 ° |
| Cechy dodatkowe | Nie |
| Szerokość produktu z podstawą | 44.50 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 34.80 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 14.40 cm |
| Waga z podstawą | 2.10 kg |
| Szerokość produktu | 44.50 cm |
| Waga produktu | 2.10 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
O przedmiocie
Oferta: 4a2ffa46-a507-41e9-881f-f717adb1e629
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(548)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(35)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Elbląg
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Ełk
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)