| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 px |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Technologie | HDR |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | G |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | G |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Model | S32AM700UR |
| EAN (GTIN) | 8806092182165 |
| Przekątna ekranu (cale) | 32.00 " |
| Kod producenta | LS32AM700URXEN |
| Przekątna ekranu | 81.28 cm |
| Czas reakcji | 8.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.00 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość produktu z podstawą | 71.61 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 51.70 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 19.35 cm |
| Waga z podstawą | 6.50 kg |
| Szerokość produktu | 71.61 cm |
| Wysokość produktu | 51.70 cm |
| Głębokość produktu | 19.35 cm |
| Waga produktu | 6.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.300 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 60 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 40 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d56f45df-82ed-4775-bddc-aa3f4220de49
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(561)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)