| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | T190 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 19 " |
| Rozdzielczość natywna | 1440 x 900 px |
| Czas reakcji | 2 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Rozmiar plamki | 0.29 mm |
| Szerokość produktu | 45 cm |
| Wysokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 19 cm |
| Waga produktu | 4.6 kg |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d8164b81-8dd2-4607-9b0a-f1ce59440170
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(561)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)