| Stan | Bardzo dobry |
| Model | 2243SN |
| Kod producenta | LS22MYYKBBA/EN |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 22 " |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Rozmiar plamki | 0.282 mm |
| Certyfikaty | TCO 99 |
| Szerokość produktu | 51.3 cm |
| Wysokość produktu | 40.2 cm |
| Głębokość produktu | 21.8 cm |
| Waga produktu | 4.6 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5a520261-52b9-4b78-aaa4-a013dfedeaec
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(37)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Włocławek
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)