| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Model | Syncmaster 226BW |
| EAN (GTIN) | 8808987057343 |
| Kod producenta | LS22MEWSFV |
| Rodzaj podświetlania | LCD |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Przekątna ekranu | 55.00 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Czas reakcji | 2.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | odłączana podstawa |
| Technologie | HDCP |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e4f25795-5851-4079-adb5-e9f73f3af60a
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(580)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Szczecin
 
(45)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)