| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | synk master 940n |
| Kod producenta | LS19HALKSY/EDC |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 19 " |
| Przekątna ekranu | 60.96 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1280 x 1024 px |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Szerokość produktu z podstawą | 55.74 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 40.25 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 26.42 cm |
| Waga z podstawą | 6.15 kg |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Oferta: ac820c5d-a55b-495f-990c-9be397f7c5eb
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(554)
Monitory Gdańsk
 
(122)
Monitory Lublin
 
(62)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Wołomin
 
(14)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Jaworzno
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Kutno
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Oława
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Dzierżoniów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)