| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.116 kg |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI-D |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Przekątna ekranu | 55.90 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.39 cm |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 25000 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Głębokość produktu | 21.80 cm |
| Szerokość produktu | 50.40 cm |
| Regulacja | pivot |
| EAN (GTIN) | 5028695109568 |
| Wysokość produktu z podstawą | 38.33 cm |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Certyfikaty | CE |
| Kolor | czarny |
| Marka | NEC |
| Wysokość produktu | 38.40 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Rozdzielczość natywna | 1680 x 1050 px |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 50.35 cm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Waga produktu | 5.60 kg |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (cale) | 22.00 " |
| Waga z podstawą | 5.60 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | MultiSync E223W |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki, wbudowany mikrofon |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kod producenta | 60003334 |
| Typ matrycy | TN |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: ce01bb5c-97f8-4ef3-b7a6-5911e0f29d95
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)