| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | Podstawa |
| Czas rozgrywki | Dłuższy niż 2 godziny |
| Seria | Monopoly |
| Wiek gracza | 8-11 lat, 12-14 lat, 18+, 15-18 lat |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | Więcej niż 6 |
| Wersja językowa gry | polska |
| Język instrukcji | polska |
| Wydawca | Winning Moves |
| Materiał | metal, plastik, karton |
| Bohater / Bajka | brak |
| Edycja | 1 edycja |
| EAN (GTIN) | 5036905044530 |
| Nazwa | Monopoly Bałtyk |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Projektant | Planszowe Gry Rodzinne dla Dzieci, Towarzyska Gra Imprezowa dla Dzieci Planszowa, Rodzinna Gra dla Dzieci, Towarzyskie Gry na Imprezy Planszowe Fajne |
| Ilustrator | Gry Planszowe dla Dzieci, Familijna Gra, Gra dla Dzieci Zabawna, Gra Ekonomiczna dla Dzieci, Planszówka Rodzinna, Tanie Gry Planszowe dla Dzieci |
| Kod producenta | WM01677-POL-6 |
| Wysokość produktu | 330.00 cm |
| Szerokość produktu | 410.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dcc7370d-7e1a-422a-865f-95648745d814
Podobne wyszukiwania
Ekonomiczne Warszawa
 
(188)
Ekonomiczne Wrocław
 
(62)
Ekonomiczne Nowy Targ
 
(57)
Ekonomiczne Kraków
 
(44)
Ekonomiczne Poznań
 
(35)
Ekonomiczne Łódź
 
(28)
Ekonomiczne Gdańsk
 
(27)
Ekonomiczne Majkowice
 
(27)
Ekonomiczne Choszczno
 
(23)
Ekonomiczne Białystok
 
(22)
Ekonomiczne Bartoszyce
 
(20)
Ekonomiczne Kaliska
 
(18)
Ekonomiczne Tarnów
 
(17)
Ekonomiczne Katowice
 
(16)
Ekonomiczne Gdynia
 
(13)
Ekonomiczne Łęczna
 
(13)
Ekonomiczne Bydgoszcz
 
(12)
Ekonomiczne Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Ekonomiczne Gliwice
 
(9)
Ekonomiczne Bielsko-Biała
 
(9)
Ekonomiczne Słomin
 
(9)
Ekonomiczne Zielona Góra
 
(8)
Ekonomiczne Opole
 
(8)
Ekonomiczne Gniezno
 
(7)
Ekonomiczne Wolsztyn
 
(7)
Ekonomiczne Szczecin
 
(7)
Ekonomiczne Chorzów
 
(6)
Ekonomiczne Lublin
 
(6)
Ekonomiczne Miastko
 
(6)
Ekonomiczne Siedlce
 
(6)
Ekonomiczne Sosnowiec
 
(6)
Ekonomiczne Kielce
 
(5)
Ekonomiczne Bytom
 
(5)
Ekonomiczne Tychy
 
(5)
Ekonomiczne Rzeszów
 
(5)
Ekonomiczne Toruń
 
(5)
Ekonomiczne Rawałowice
 
(5)
Ekonomiczne Kraczkowa
 
(4)
Ekonomiczne Siechnice
 
(4)
Ekonomiczne Ostróda
 
(4)
Ekonomiczne Skołyszyn
 
(4)
Ekonomiczne Łęg Tarnowski
 
(4)
Ekonomiczne Kurzętnik
 
(4)
Ekonomiczne Sławków
 
(4)
Ekonomiczne Legnica
 
(4)
Ekonomiczne Święciechowa
 
(4)
Ekonomiczne Siekierki Wielkie
 
(4)
Ekonomiczne Piastów
 
(4)
Ekonomiczne Szamotuły
 
(4)
Ekonomiczne Radomsko
 
(4)
Ekonomiczne Blachownia
 
(4)
Ekonomiczne Czosnów
 
(4)
Ekonomiczne Dąbki
 
(4)
Ekonomiczne Radom
 
(4)