| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Czas rozgrywki | Do 2 godzin |
| Typ | Podstawa |
| Wiek gracza | 8-11 lat, 12-14 lat, 15-18 lat, 18+ |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | 6 |
| Wersja językowa gry | polska |
| Język instrukcji | polska |
| Nazwa | Monopoly Bankowość Mobilna |
| Wydawca | Hasbro Gaming |
| Kod producenta | G1424 |
| Materiał | karton, papier, plastik |
| Bohater / Bajka | brak |
| Wysokość produktu | 26.70 cm |
| Szerokość produktu | 26.70 cm |
| Głębokość produktu | 4.10 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 31b07ee8-378c-440d-a0ce-d059336ff746
Podobne wyszukiwania
Ekonomiczne Warszawa
 
(189)
Ekonomiczne Wrocław
 
(63)
Ekonomiczne Nowy Targ
 
(57)
Ekonomiczne Kraków
 
(44)
Ekonomiczne Poznań
 
(35)
Ekonomiczne Łódź
 
(28)
Ekonomiczne Majkowice
 
(28)
Ekonomiczne Gdańsk
 
(27)
Ekonomiczne Choszczno
 
(23)
Ekonomiczne Białystok
 
(22)
Ekonomiczne Bartoszyce
 
(20)
Ekonomiczne Tarnów
 
(17)
Ekonomiczne Katowice
 
(16)
Ekonomiczne Kaliska
 
(15)
Ekonomiczne Łęczna
 
(13)
Ekonomiczne Gdynia
 
(13)
Ekonomiczne Bydgoszcz
 
(12)
Ekonomiczne Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Ekonomiczne Gliwice
 
(9)
Ekonomiczne Słomin
 
(9)
Ekonomiczne Bielsko-Biała
 
(9)
Ekonomiczne Opole
 
(8)
Ekonomiczne Zielona Góra
 
(8)
Ekonomiczne Wolsztyn
 
(7)
Ekonomiczne Szczecin
 
(7)
Ekonomiczne Sosnowiec
 
(6)
Ekonomiczne Gniezno
 
(6)
Ekonomiczne Siedlce
 
(6)
Ekonomiczne Lublin
 
(6)
Ekonomiczne Chorzów
 
(6)
Ekonomiczne Miastko
 
(6)
Ekonomiczne Rawałowice
 
(5)
Ekonomiczne Tychy
 
(5)
Ekonomiczne Toruń
 
(5)
Ekonomiczne Rzeszów
 
(5)
Ekonomiczne Bytom
 
(5)
Ekonomiczne Kielce
 
(5)
Ekonomiczne Kurzętnik
 
(4)
Ekonomiczne Łęg Tarnowski
 
(4)
Ekonomiczne Siekierki Wielkie
 
(4)
Ekonomiczne Ostróda
 
(4)
Ekonomiczne Siechnice
 
(4)
Ekonomiczne Kraczkowa
 
(4)
Ekonomiczne Radom
 
(4)
Ekonomiczne Częstochowa
 
(4)
Ekonomiczne Szamotuły
 
(4)
Ekonomiczne Dąbki
 
(4)
Ekonomiczne Skołyszyn
 
(4)
Ekonomiczne Rudnik nad Sanem
 
(4)
Ekonomiczne Blachownia
 
(4)
Ekonomiczne Sławków
 
(4)
Ekonomiczne Legnica
 
(4)
Ekonomiczne Wałbrzych
 
(4)
Ekonomiczne Święciechowa
 
(4)
Ekonomiczne Piastów
 
(4)
Ekonomiczne Radomsko
 
(4)
Ekonomiczne Czosnów
 
(4)